П`ятниця, 21.11.2014, 05:03
Дивитися онлайн
Наші друзі

Створити сайт безкоштовно

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 15 16 »

Баязид дізнається про підлу зраду Рустема, і будучи шокованим цим, направляє своє військо в бій. Його армія настільки сильна, що супротивники виявляються в пастці. Ворожий полководець Селім прекрасно розуміє неминучість поразки. Але все вирішує одна нещасна стріла, випущена невідомо ким, але тим не менш поцілена в Баязида. У підсумку, без свого лідера армія, навіть не дивлячись на велику перевагу, програє настільки важливий біль. Баязид, уже знесиленим дізнається ім'я людини, зрадника, що ранить його не менше стріли. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (1)

З дня на день почнеться війна шехазде. Перебуваючи в Амації, куди був свого часу засланий, Баязид йде наперекір наказам Сулеймана і поки не збирається їхати з Кютах'ю. Він збирає військо для початку війни проти Селіма. Сулейман перебуває в шоці від вчинку сина і намагається впоратися з поривом гніву. Захищаючи Баязида, Міхрімах зустрічається з батьком. Селім знаходиться в страшних очікуваннях рішення Сулеймана. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

У той час як діти сумують за своєю матір'ю, Сулейман відходить від розкішного життя і занурюється в свої думки. У палаці відбувається зміна балансу сил. Селім хоче, щоб Рустем став його прихильником. Секрет, який дізнається Селім, не залишає вибору Рустемові. Між Дефне і Нурбану починається ще більша ворожнеча. Міхрімах, яка підозрює Грас в забороненому коханні до Рустема, робить їй попередження. Селім розповідає Сулейману все, що трапилося між Баязидом і ним. Баязид, який намагається захистити себе, зазнає зради. Дізнавшись про все, Міхрімах починає ворогувати з Селімом. Сулейман виносить для Баязида певною мірою покарання. Відчуваючи несправедливість, Баязид піднімає прапор повстання. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Сулейман переживає останні миті з Гюррем, за яку боровся з усіма в світі. Міхрімах вражена істиною про свою матір. Селім і Баязид, приїжджають в столицю через Гюррем, уклавши перемир'я. Гюррем відкриється багаторічна правда. Вона зведе рахунки зі своїм ворогом всьго життя, Ібрагімом, у нього на могилі.

Султана,... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Сулейман, після того, як дізнається про захворювання дружини, в один день закінчує з тугою, яка не залишає його багато років, але всі його спроби не дають бажаного результату і він розуміє, що з кожним днем смерть підбирається до Гюррем все ближче. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (2)

Сулейман не бажає миритися з тим фактом, що Гюррем може скоро померти і шукає усі можливі засоби для її зцілення. Лала, який раніше переметнулась на сторону Селіма вирішує влаштувати підступну пастку для Баязида, який з розуму зійшов після того, як отримав листа Лали і вирішує, що єдиний вихід - це викликати Селіма на дуель. Брати стикаються в битві, де переможе тільки один. Педро тікає і кличе з собою Міхрімах. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (1)

Баязид у супроводі власного війська вирушає в Манісу, з метою отримання пояснень від Селіма. В цей час Нурбана вмовляє Селіма втекти. Селім не боїться і готовий ко зустрічі з Баязидом. Під час розбірок між братами, приїжджає Гюррем Султан. Батько побачив що твориться між його дітьми і був шокований, йому стало погано. Тепер ніколи не буде як раніше. Нурбану має пояснити все Селіму. Гюррем вважає що платити за все треба життям. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Баязид пише листа, в якому відмовляється від Селіма, разом з ним він відправляє і голову розбійника, посланого братом. Селім розкаюється в скоєному і злиться на Нурбану, яка налаштувала його проти Баязида. Нурбану намагається переконати Селіма в тому, що Баязида потрібно вбити, інакше Баязид сам вб'є брата. Селім в злості проганяє Нурбану. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Гюррем повідомляє Сулейману, що смерть Мустафи - це його вина. Джанфеда і Газанфер рятують Нурбану від смерті. Селім, побачивши Газанфера в хамамі, сердиться. Фахрі каже, що Нурбану завадила їй, коли вона вела на хальвет Дільшах. Нурбану висуває проти Фахрі звинувачення в замаху, від якого вона вдало виправдовується. Нурбану припускає, що Фахрі діяла за дорученням Гюррем, за що отримує догану від ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Селім висловлює брату своє співчуття і підтримку. Але після невеликого відрізка часу він поступово починає здогадуватися про подію. І коли все встає на свої місця, страшна здогадка стає фактом. Селім розуміє, хто причетний до замаху на життя Хуріджіхана і приходить у відчай: як же йому вчинити з злочинницею - власною дружиною. Від стоїть перед страшним вибором. Або треба зробити все, щоб витягнути її з ситуації, що склалася, або просто вбити. Селім приймає рішення трохи почекати, щоб не приймати поспішного, і, можливо, неправильного рішення.... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)