Понеділок, 24.04.2017, 06:29
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 12 серія
09:10
12 серія

Ібрагім просить султана сказати йому перед смертю, в чому він провинився, що він зробив. У гаремі Гюррем веселиться, Махідевран репетує на неї, і наказує припинити веселощі, і затикає рот Гюррем. Але та наказує продовжувати гулянку, тому що так наказує Хюррем султан.

Махідевран кричить, з яких це пір ти стала султаною, але в цей момент приходить Хатідже і всі замовкають. Султан пропонує звільнити Ібрагіма з пекла, і пропонує печатку візира або кинджал. Той відповідає, що вирішувати йому.Султан на кінчику кинджала підносить йому султанську печать. Той говорить, що Пірі-паша пішов у відставку, і я призначаю тебе великим візиром.

Ібрагім не може зрозуміти жарт, чи серйозно говорить султан, але султан пояснює тому, що на питання Пірі паші як йому віддячити Ібрагіма, той сам запропонував піти у відставку, і на наступний день, він оголосить це на діване. Султан передає печатку Ібрагіму. У гаремі всі розходяться.

Хатідже кричить на Махідевран і Хюррем, що вони так себе ведуть, ті починають виправдовуватися, але вона затикає їм роти, і виганяє до себе по покоях. Загалом спустила свою злість на всіх. За цим з другого поверху спостерігала валіде, вона зраділа, що у дочки є характер.

Султан сміється над страхом Ібрагіма. І питає про лист, де він перебуває в пеклі, Ібрагім знову бреше. Що це виписки з божественної комедії, султан пропонує йому коли закінчить, показати їх йому.

На наступний день на дивані Пірі-паша оголошує про свою відставку. Ахмед-паша сподівається, що його поставлять головним візиром, і заздалегідь радіє.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 6165 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 0.0/0