Середа, 29.03.2017, 12:11
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 13 серія
09:14
13 серія

Сюмбюль пропонує піти Хюррем від дверей султана, де знаходиться Махідевран. Хюррем йде до Ібрагіма і каже йому, як піднявся, так і падати будеш, але він відповідає, не кидай слів на вітер, ніхто не встане між мною і султаном. Хюррем - я не встану, а ось Хатідже - може, й іде.

Султан відштовхує Махідевран, яка лізе до нього обніматися, і сідає за стіл, продовжує робити обручку для Хюррем. Махідевран до ранку лежить одна і плаче.

Гюльніхаль сидить і чекає Хюррем, та повертається, і запитує, чому вона ще не спить. Гюльніхаль відповідає, що чекала її, та у відповідь скидає вечерю на підлогу. Від шуму прокидається Міхрімах. Марія її заспокоює і просить Хюррем не лякати їх.

На балкон виходить Ібрагім і побачивши султана, питає, що його турбує. Той відповідає, що просто дихає повітрям, і питає, де він був. Ібрагім відповідає, що готувався до від'їзду, був на базарі. Знизу за ними спостерігає Хатідже і Гюльфем.

Султан заходить в покої, і продовжує робти иобручку Хюррем і бачить її у своїх мріях. Вранці, Махідевран мовчки йде до себе. В коридорі її зустрічає щаслива Гюльшах і бажає їй доброго ранку, а та їй бажає заткнутися. Хюррем просить доглянути за Мехметом, а сама йде і просить Нігяр проводитись до Ібрагіму. Але він вже поїхав.

Хатідже не їсть, лежить на ліжку в прострації, в цей час їй приносять листа від Ібрагіма, вона хапає його і читає, і знову плаче. Гюльфем її заспокоює. У коридорі зустрічаються Хюррем і Махідевран. Та єхидствує, що їй довелося залишитися під дверима. Хюррем мовчки себе заспокоює.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5337 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 0.0/0