Неділя, 21.10.2018, 15:13
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 4 сезон » 142 серія (33 серія 4 сезону) "Смерть Хуріджихан"
08:18
142 серія (33 серія 4 сезону) "Смерть Хуріджихан"

142 серія

Скрізь провели обшуки, в тому числі в покоях Нурбану, але нічого не знайшли. Нурбану каблучку десь поділа, що й сама не знає. Селім допитується у Нурбану, чи та непричeтна? Дівчина, звісно, все заперечує. Проте, роздягнувши її, Селім побачив синці і все зрозумів. Вичитав кохану, злякався за своє становище і прогнав її. Хуріджихан опритомніла, подивилася на Баязида і померла, нічого не сказавши. 

Гюррем викликала до себе Нурбану з Джанфедою. Вона все знає і вже готова була кинути тих у в'язницю, але Нурбану почала шантажувати султану листами тієї, зокрема про вбивство Назенін. В цей час повідомляють про смерть Хуріджихан, і Гюррем залишає Нурбану так би мовити під домашній арешт.

Тим часом Фахріє з відома Гюррем звинувачує Рану (першу кохану Баязида) у вбивстві. Баязид не повірив. Пішов допитувати дівчину, та вона вже повішена. Її повісили. Нурбану розуміє, що її чекає така ж доля. Поки Гюррем не поспішає віддавати наказ з нею кінчати. Селім теж не виказує.

Атмаджа приїхав в Бурсу. Юсуф його проганяє, бо того кілька років не було, не сильно треба і тепер. Проте Махідевран мило поспілкувалася. Атмаджа розповів, що служить тепер Баязиду, який саме передав золото на тюрбе Мустафи.

Коаліція Гюррем-Рустема вирішує у Манісу до Селіма відправити лалу Мустафу, щоб приборкав норов Селіма. Також Фахріє їде з Селімом, а Локман - з Баязидом. По прибуттю по санжаках Нурбану призначає ту управителькою гарему, Селім планує жити спокійно з лалою, доки той йому не перейде дорогу, а в гаремі Баязида серед інших наложниць з'являється Дафне. Нурбану зустрілася з Газенфером і попередила того, щоб вів себе чемно. Першої ж ночі Фахріє приводить на хелвет до Селіма наложницю, при чому не будь-яку, а саму Дільшах. Нурбану їх помітила і прогнала геть. Після чого Фахріє пропонує Дільшах співпрацю проти Нурбану.

А Дафне, виявляється, шпигунка Нурбану. Та її відправила управляти Баязидом, забравши у дівчини сестричку і пообіцявши відпустити обох.

Кінець 142 серії. Поки Фахріє відволікає Джанфеду, Дільшах топить Нурбану у її ж ванні. Сулейман питає у Гюррем: "Ти якось причетна до смерті мого Мустафи? Ти проклала йому шлях до загибелі? Ти обмовила мого сина? Ти його вбила?".

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Протягом кількох років свого життя при дворі султана Сулеймана, невільниця з маленького українського поселення Роксолана, рухалася до своєї мрії - безпеки і влади. Із простої наложниці вона перетворитися на дружину найсуворішого правителя Сходу, а її діти стали законними претендентами на трон Османської імперії, чиї кордони розширювалися з кожним днем. Але цей шлях був сповнений запеклої боротьби, засіяний смертями близьких людей і залитий океанами сліз, болем і приниженням, які не зламали волі сильної жінки.

Четвертий сезон серіалу "Величне століття. Роксолана" вийшов під слоганом «Вирішальна битва» і стане заключним в серіалі про Величне століття Османської Імперії. Після трагедії, що забрала життя її старшого сина, Гюррем ні на хвилину не забуває про місце, навіть не дивлячись на те, що пройшли роки ... Заручившись вірністю і підтримкою Рустема Паші, султана готується нанести ворогові смертельного удару. Між тим зростає суперництво між Селімом і Баязидом. А Падишах приймає рішення, здатне змінити долю Імперії.

Категорія: 4 сезон | Переглядів: 15637 | Додав: meri7837 | Рейтинг: 2.8/4