Понеділок, 24.04.2017, 06:28
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 14 серія
09:16
14 серія

Хюррем благає його, говорить що вона не вбивала Айше, але він не вірить їй, і йде. Ібрагім повертається додому з батьківщини з батьком і братом близнюком. Хатідже скаржиться Махідевран, що повелитель на неї не дивиться через Ібрагіма.

Дайє запитує у Bаліде, чи йдуть вони до Хатідже, але та каже ні, я їй не прощу любов до Ібрагіма. Султан каже матері, що не хоче бачити Хюррем в палаці. І валіде з радістю відправляє її на заслання в старий палац.

Ібрагім прийшов до палацу і боїться, що там його чекає смерть, за те, що він написав у листі про свою любов до Хатідже. Але султан розігрує сцену злості, а потім дозволяє йому одружитися на Хатідже. У цей час Хатідже переживає, що з ними буде, її звуть до султана.

Гюррем хоче побачити дітей, але її туди не пускають, наказ валіде. Її звуть до неї. Вона думає, що її виправдали, але та повідомляє їй, що її виселяють з палацу, і переселяють в старий палац, за наказом Сулеймана, і відправляє збирати речі.

Хюррем плаче в коридорі. Там її знайшла Нігяр, а Гюльшах як завжди підслуховує, і біжить доповідати Махідевран. Хатідже приходить до Сулеймана, і він говорить їй, що обіцяв, що вона буде щаслива, тому розриває заручини і дозволяє вийти за Ібрагіма.

Ібрагім і Хатідже зустрічаються в саду. Махідевран від повідомлення Гюльшах стрибає від радості. Хюррем просить Нігяр і Сюмбюля допомогти їй, але вони просять вибачити їх, так як вони підневільні люди і їм заборонили їй допомагати. Хатідже повідомляє матері про весілля з Ібрагімом, та біситься, а Махідевран вітає її. Сулейман наказує Ібрагіму займатися державними справами і приглянути за Фархад-пашею (він зять Сулеймана).

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5896 | Додав: Roksolana | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 3.5/4