Понеділок, 24.04.2017, 06:31
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 15 серія
09:21
15 серія

Ібрагім приходить до Хюррем в старий палац і робить їй пропозицію. Що вона може повернутися до палацу, але за однієї умови: вона поцілує сукні у всіх представників Династії, а потім плаття Махідевран, і попросить у неї вибачення. Хюррем не може зрозуміти його намірів, і відмовляється. Ібрагім йде.

Султан читає лист Хюррем, і потім запрошує до себе Гюльфем - свою другу дружину, у якої був син, але вона його втратила від віспи, і живе тепер, як приживалка при валіде і Хатідже. Султан запитує її, чому у нього не складаються стосунки з жінками, може це він винен. Але Гюльфем пояснює йому, що він ще не зустрів ту, яка принесе йому спокій і щастя в душу.

До Хатідже приходить Махідевран, не бачачи Гюльфем, питає де вона. Хатідже говорить, що її викликав султан. Махідевран змінюється на обличчі від ревнощів. Хатідже запитує її, що вона і до неї ревнує чи що, та починає віднікуватися. Приходить Гульфем, і Махідевран влаштовує їй допит, але та дуже коректно дає зрозуміти, що це не її справа.

Гюльфем повідомляє всім про свято на честь заручин, Хатідже щаслива до небес. Гюльніхаль цікавиться, навіщо приходив Ібрагім. Хюррем обьясняет про його пропозицію, і що вона відмовилася. Марія лає її.

Дайє розповідає валіде, що дівчата в гаремі обурені, що Садика живе одна, вона ж не фаворитка. Валіде наказує Дайє повернути її в загальну кімнату. Дайє говорить Нігяр про повернення Садики в загальну кімнату, і та йде виконувати наказ. Садика обурюється, але її змушують переїхати.

Хатідже йде по гарему і чує, як плаче Мехмет. Вона заходить його провідати. Нянька каже, що він нічого не їсть з тих пір як поїхала мати. Вона приймає рішення поїхати до Хюррем.

Та, побачивши сина плаче від радості. Валіде йде провідати Мехмета. Але там його немає, нянька повідомляє, що його забрала Хатідже і повезла до матері. Валіде обурена, що Дайє не знає про це.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 16761 | Додав: Roksolana | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 2.8/9