Середа, 29.03.2017, 12:14
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 18 серія
09:26
18 серія

Султан хвалить Левка за хорошу роботу. Хюррем, дивлячись на Левка починає кашляти, як ніби вона вдавилася. Султан ляскає її по спині, питає не захворіла вона, всі дивляться на неї з подивом. Валіде просить дати їй води. Султан пропонує покликати лікаря. Хюррем просить вибачення, і йде вмиватися. Султан і Махідевран задумливо дивляться їй услід. У коридорі вона починає згадувати вторгнення татар, і починає падати в обморок. Її підхоплює, що вийшла слідом за нею Хатідже. Вона кричить і приводить її до тями. Хатідже пропонує покликати лікаря, але Хюррем її зупиняє.

Султан продовжує розпитувати Левка про його життя, і запитує, чи не нудьгує він за батьківщиною. Той відповідає, що у багато мало роботи, і він збирається скоро додому. Але султан каже, що тепер він вільний від весілля і можна продовжити малювати його портрет.

Махідевран від цікавості, просить у валіде піти подивитися, що з Хюррем. Та її відпускає.

Хатідже здивована настільки швидким погіршенням здоров'я Хюррем, і та жаліється Хатідже, що це вона після пологів така чутлива. Мовляв, вона боїться, що їй знову будуть будувати підступи, псувати її відносини з Султаном, наговорювати на неї. Махідевран підслуховує їхню розмову. Хатідже заспокоює її, кажучи, що тобі ще треба, султан носить тебе на руках, просить її заспокоїтися. Заходить Махідевран і каже, що її прислала валіде, але Хюррем просить їх піти, і що вона зараз прийде. Ті йдуть. Хюррем плаче, і знову згадує набіг, і каже що не може цього бути, він помер. Умивається і, натягнувши посмішку, повертається.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

 

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5822 | Додав: Roksolana | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 0.0/0