Середа, 29.03.2017, 12:13
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 19 серія
09:28
19 серія

Приходить Сулейман привітати сестру, бачить Хюррем і Левка. Вона каже, що Левко розповідав їй про свої малюнки, султан нічого не запідозрив.

Гюльшах душить Нігяр. В цей час заходить Махідевран, і Гюльшах відпускає Нігяр. Махідевран починає її душити, і говорить, що про неї ніхто й не згадає, так як в гаремі є вбивця, і може навіть на Хюррем будуть думати, звинувачує її в тому, що вона перекинулася на бік Хюррем, і пропонує її життя взамін інформації, про кожному її кроці їй. Нігяр калфа перелякана, і тільки й може, що кивати головою.

Султан з Мустафою на терасі. За сином приходить мати. У цей час на нижній терасі біля Хюррем, Нігяр збирається розповісти про напад на неї, і бачить Махідевран. Вона мовчить.

Ібрагім на шляху до Єгипту. В дорозі йому приходить лист від його повіреного Мехмет-бея. Він пише, що не став чекати прибуття Ібрагіма і вирішив проблему самостійно. Коротше, пособників Ахмет-паші вирізав, йому зніс голову з плечей і повісив на міських воротах Каїра. Тепер Ібрагім вже їде не придушувати повстання, а влаштовувати життя у знову наверненій Османській провінції. Ібрагім відразу пише звіт Султану. І дуже зворушливий лист для Хатідже.

Матракчі у палаці розповідає про свою любов до Садики. Левко говорить, що робота закінчується, і він збирається виїжджати до Криму. Але Матракчі його відмовляє. Вікторія шукає компромат на Хюррем у Левка, але її застає Левко і вона йде з порожніми руками.

Хюррем сидить з Мехметом, той проситься до Мустафи. Приходить Гюльніхаль і повідомляє новини, і про те, що султан їде на полювання на кілька днів з Мустафою, і бере з собою і його матір. Та в гніві. Але поводиться розумно. Сулейман приходить до неї, і вона пестячи до нього, просить взяти на полювання і Мехмета, тому що брати дуже дружні. Ну, і її, як матір. Спочатку Сулейман говорить, що рано, але потім отримавши гарні новини від Ібрагіма, передумує.

Валіде приносить Махідевран подарунки, щоб загладити провину, за апартаменти, і та повідомляє, що вони їдуть на полювання.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5462 | Додав: Roksolana | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 2.0/5