Понеділок, 24.04.2017, 06:29
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 20 серія
19:11
20 серія

Нігяр калфі тим часом сниться пристрасний поцілунок з Ібрагімом. Вона бачить, що кімната його відкрита, дивиться і бачить це. Відкидає від себе всі думки про Ібрагіма, як дурості.

Вранці Хюррем знаходить своїх канарок мертвими і кричить, прибігає султан і стража, слідом діти. Хатідже їде до себе, валіде відправляє з нею Гульфем, і дає завдання Шакер-аги дати їй солодощі на дорогу.

Султан заспокоює Хюррем, і обіцяє їй подарувати інших канарок. Мустафа проситься додому до матері. Султан пропонує виїхати дітям з Хюррем, а сам залишиться ще на кілька днів. Хюррем йому говорить, що смерть пташок до нещастя, щось повинно трапитися. Все почалося з обручки, а тепер пташки.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Тим часом у Стамбулі яничари користуються нагодою, поки немає ні Сулеймана, ні Ібрагіма, і піднімають повстання. Головний писар дає завдання Мустафі-главі яничар почати повстання з палацу візіряю Так само вони вирішують нікого з царської сім'ї не щадити.

Лео йде в порт шукати корабель в Крим, щоб виїхати, як і просила Хюррем. Махідевран сидить у валіде і скаржиться, що скучила за сина і, що його довірили Хюррем.Дайе приходить і повідомляє, що Хатідже дісталася до будинку, а й що з нею хоче поговорити Аяз-паша. Махідевран припускає погане. Валіде просить її заткнутися.

На базарі почався погром яничарами. Матракчі наздоганяє Лео, і намагається вмовити залишитися. Зачувши про повстання, він біжить рятувати Садиков, Лео з ним. Валіде чекає Аяз-пашу, той доповідає про повстання яничар, і що вони разграблять всі палаци. Вона вимагає послати гінця до султана. Той вже послав. Вона кричить, щоб їй привезли дочку.

Хатідже з Гюльфем розмовляють і раптом бачать пожежа в місті. Гюльфем пропонує зайти в будинок, що це поганий знак. Хатідже кричить Садиков закрити всі двері. Вдаються Матракчі і Лео. Яничари нападають на палац султана. Ахмед-паша закриває ворота і обороняється.

Сюмбюль вдається до валіде, і повідомляє, що яничари біля воріт і просить сховатися в підвалі, та кричить, що Хатідже в біді. Дайе просить її успокоітьс, я і зайнятися гаремом. Вони всі спускаються в підвал. Карета з Хюррем і дітьми їде до палацу, але її зустрічають слуги і повідомляють про повстання, і що дорога перекрита, і просять поїхати в палац Ібрагіма. Вони повертають і мчать туди. Султану приносять звістку про повстання. Він їде в місто. Хюррем приїхала до Хатідже, і вони збираються сховатися в будинку. Їх зустрічає Матракчі і Лео. Хюррем запитує Лео, чому він не поїхав. Він пояснює причину. В цей час до палацу підтягуються яничари з факелами для підпалу палацу на чолі з Мустафою-головним воєначальником.

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5936 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 0.0/0