Понеділок, 24.04.2017, 06:27
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 22 серія
19:17
22 серія

Хюррем: Я терплю неповаги, заради тебе я перенесла наклеп, посилання, плітки, як ти можеш так поступати зі мною, спати з іншими, а мені писати вірші. Яка ж це любов. Я щодень умираю за цими дверима, а зараз візьми кинджал і убий мене по справжньому! Сюмбюль підходить до Нігяр і запитує, чому вона тут, та каже, що Хюррем у султана, і ніхто не ввійде туди. Нігяр говорить, що ніхто не знає планів Хюррем, і йому краще повертатися назад. Він кричить на неї, що буде чекати, і не їй вказувати йому. Нігяр посміхається.

Султан віднімає ніж, і обурено запитує, що вона собі дозволяє. Хюррем відповідає, що це дає їй її любов до нього, я прийшла сюди віддати вам свою душу. Якщо немає любові, то і мене немає! Сулейман: прийди в себе, Хюррем, не зли мене, не випробовуй мого терпіння і совісті.

Хюррем кричить: ось кинджал і моя шия, - звільни мене від цієї б, та й убий мене, чи я сама себе зійшлися. І ти більше ніколи мене не побачиш, мого обличчя.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Хюррем-я звикла до всяких муках, вигнання, і сама себе зійшлися, принаймні, я не дозволю топ-тать свою гордість. Султан просить її не кидати тен, на її повагу до нього, і він не потерпить ніяких скан-далов. Негайно йди і займайся дітьми. Залиш мене одного. Я буду відчувати до тебе повагу, а ти будеш все руйнувати, і знищувати меня.да Я все бачила: і Гюльніхаль, Садиков, Махідерван і цю наложницю біля дверей. Султан: Хюррем вистачить. Вистачить. Схопив її за руку і потягнув до дверей. Вона в дверях повторила, що вона не Махідерван. Тебе, мою любов, я не буду ділити ні з ким. До завтрашнього дня виїдуть ці наложниці, або я. Вибір за тобою. Хюррем вискочила з покоїв, і з закривавленою рукою понеслася по корідору.Нігяр її наздоганяє. По дорозі Хюррем відштовхує Таню, і мчить далі.

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 6966 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 2.8/4