Понеділок, 29.05.2017, 10:38
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 23 серія
19:49
23 серія

Гульшах йде по коридору, і радіє, що позбулася Хюррем, і що Махідевран не буде більше нервувати. У покоях плаче Селім. Приходить Есма. Бачить плач Селіма і ковдру, всю в крові. Вона дико кричить, і вибігає з кімнати, продовжуючи кричати. Гульшах заходить у кімнату і ховає ніж в каміні. Від шуму прокидається Махідевран, і посилає Гульшах дізнатися, що за крики в коридорі?

У коридорі продовжує кричати Есма, вбігають дівчата і Сюмбюль. Він кричить на Есму, але вона від шоку не може сказати ні слова. Прибігає Нігяр. Вона чує плач Селіма, і біжить з Сюмбюлем туди. Гульшах запитує у дівчат, що трапилося, але ті й самі нічого не знають.

В цей час у коридорі з'являється Хюррем, яка купалася в лазні. Бачить Есму, і запитує її, що трапилося. Гульшах в жаху дивиться на живу Хюррем, і теж чує крик Сумбулов, вона розуміє, що вбила Гюльніхаль.

Нігяр і Сюмбюль заходять у покої, і Нігяр бере Селіма, а Сюмбюль бачить кров на покривалі, відсуває і бачить Гюльніхаль. Він тоді дико кричить "Гюльніхаль!". Його крик чує Хюррем.

Хюррем залітає до себе і бачить Гюльніхаль. Вона кричить на Сюмбюля, щоб він щось зробив. Той хватає Гюльніхаль і, голосячи про її порятунок, несе її в гаремну лікарню.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 8316 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 2.2/9