Субота, 27.05.2017, 09:03
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 24 серія
21:10
24 серія

Ібрагім продовжує залякувати Нігяр тим, що вона, виявляється носить листи Левка до Хюррем і назад. Вона пояснює йому, що провини Хюррем тут немає, що Левко закохався в неї, коли малював портрет. Вона клянеться йому, що султана не винна. Він, як скажений репетує, щоб вона марно не клялася. Валіде сидить з Хюррем і Дельма. Вона розхвалює Міхрімах за красу, і говорить, що всі її онуки красиві і розумні, такі ж як Хатідже.

Ібрагім продовжує залякувати Нігяр, що він не вірить у невинність Хюррем, так як вона теж з Русі. Та продовжує відмовлятися, що вона нічого не знала, а просто передала Хюррем її малюнок. Вона каже йому, що Хюррем передала Левку гроші за порятунок дітей під час повстання яничар, але той їх вернув. Ібрагім цікавиться, вони зробили тебе своєю зв'язковою, а ти нічого не знаєш. Та слізно каже, що не знає, що було в мішечку, вона ж їх не читала.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Ібрагім дає їй завдання віддати Хюррем записку, і щоб вона стежила за кожним її кроком і доповідала йому особисто, і щоб тримала язик за зубами, інакше він її придушить.

Хюррем проводжає валіде зі своїх покоїв, і дає завдання Есме піти погуляти з дітьми, і привести до неї терміново Нігяр.

Султан сидить на терасі і читає Платона. Приходить Ібрагім, він читає йому уривок з книги: «Найголовніша з усіх зол і найбільше серед них-це безкарність справедливості». Що ще можна ска-зать проти цього.

Той відповідає йому, що ні одна подія, яка дійде до ваших очей або вух не залишиться безкарним.

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 11492 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 1.6/5