Понеділок, 29.05.2017, 10:37
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 25 серія (1 серія 2 сезону)
21:14
25 серія (1 серія 2 сезону)

Хюррем приходить до валіде і запитує, що сталося. Але та заспокоює її і запрошує на прогулянку в мармуровий палац. Але Хюррем відмовляється через нездужання. Хатідже запитує, що сталося, що вона і вчора була нудною. Та відповідає, що її нудить і паморочиться голова. Валіде пропонує запросити лікарку, та відповідає, що її вже оглянули, і вона вагітна. Валіде дивиться на зблідлу Махідевран, але вимушена привітати Хюррем і побажати їй здоров'я. Валіде цікавиться, чи знає султан, але вона каже, що трохи відпочине і повідомить йому цю новину. Валіде прощається і вони виїжджають в мармуровий палац.

Валіде наказує роздати солодощі в гаремі на радощах. Хюррем в коридорі зустрічає Нігяр і просить її підготувати їй карету, вона поїде в палац до Хатідже. Та здивована, навіщо їхати якщо та і так тут. Хюррем вимагає виконати, те про що її просять.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Ібрагім у палаці стоїть під портретом султана і їсть лукум. Потім уважно його розглядає і йому приходить якась думка в голову. Входить матракчі і просить одружити його на Садиков. Та підслуховує.

Султан готуватися на кінну прогулянку. Заходить Сюмбюль. Він наказує йому запросити Хюррем на прогулянку. Він доповідає, що Хюррем виїхала до палацу Ібрагіма і пропонує повернути її. Султан зупиняє його і каже, що сам туди поїде і відпускає його. Але той стоїть і мнеться. Султан просить сказати, що йому ще треба і той повідомляє йому радісну звістку про вагітність Хюррем. Той усміхається.

Ібрагім чекає Хюррем, він бачить її карету у вікно, і наказує привести з темниці Левка.

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 7023 | Додав: meri7837 | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 3.5/2