Понеділок, 29.05.2017, 10:38
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 27 серія (3 серія 2 сезону)
21:18
27 серія (3 серія 2 сезону)

Сулейман захопив Буду. Ключі від міста йому вручає лікар єврей Йосип. Султан оголошує йому, що угорці можуть жити спокійно. Королем Угорщини він призначає Яноша Запольяні - воєводу з Трансільванії.

Ватикан. Новина про беззаперечну перемогу султана і смерті короля Лайоша доповідають Папі. Він розуміє, що султан на порозі християнського світу. Тому Папа готовий на все, щоб зробити королем Угорщини католика. Він посилає попереджувальний лист Карлу, який не усвідомлює загрози і не розуміє, що султан не зупиниться.

В саду валіде з родиною їдять. Валіде радіє апетиту Хатідже, Гюррем просить дозволу піти, говорить, що її чекають діти. Валіде дивується, що вона давно не виходить з кімнати, та пояснює це тугою за султаном. Хатідже дивиться на неї. Сюмбюль приносить лист про перемогу султана. Всі радіють.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Хатідже цікавиться новинами про Ібрагіма. Сюмбюль говорить, що велика заслуга у перемозі її чоловіка. Султан з наближеними розглядає скарби Буди. Ібрагім захоплюється статуями Апполона, Діани і ще однієї. Султан пропонує забрати їх собі в палац. Ібрагім в захваті від такого подарунка. І дякує йому. Султан постійно чіпає груди в місці поранення. Ібрагім пропонує показати лікарю, але той відмовляється.

Гюррем в своїх покоях постійно згадує слова Хатідже, що вона рабиня. Гюррем пояснює доньці, що вона народилася султаною, і що її батько повелитель світу, щоб вона ніколи про це не забувала. Що вона ніколи не буде вкрадена, і продана, як її мати, і не буде принижена, і її ніхто не буде вважати порожнім місцем.

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3885 | Додав: meri7837 | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 5.0/1