Субота, 27.05.2017, 09:01
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 30 серія
07:41
30 серія

30 серіяСулейман наказує собі упокорити гординю, інакше вона вб'є його. Згадує, що його мати теж попереджала його про це. Хюррем запитує Ібрагіма, що у нього є проти неї. Той відповідає, що поводься також, і смертний вирок тобі забезпечений, вона каже йому, що знайшла жінку, яку він ховає в мисливському будиночку.

Той, сміючись відповідаючи, що це гостя султана, а не його. Хюррем не вірить. У цей час вдається Сюмбюль і повідомляє Ібрагіму, що захворів його син. той біжить додому. Валіде розмовляє з Дайе, скаржиться, що син змінився. Але та заспокоює її. Але валіде боїться, що він може щось сделать.дайе говорить, що він дуже змінився.

Приходить Махідевран, але валіде просить Дайе відіслати її, вона не хоче з нею розмовляти. Та, злюща, іде, Хатідже плаче, що син Мехмет ніяк не заспокоїться. Гульфем її заспокоює. Нігяр пропонує спокутувати його.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Ібрагім на зло Гюррем повідомляє їй, що Ізабелла - дорога гостя Султана. Сулейман холодно ставиться до Гюррем.
Фредерік переодягається в прислугу і намагається проникнути до Ізабелли, проте йому не вдається. Його кидають в темницю.

У палаці Ібрагіма купають його сина, в цей час він приходить. Хатідже пояснює, що у нього раптово піднялася температура. Той кричить, щоб прислали іншого лікаря. Хюррем в своїх покоях біситься, що Ібрагім їй бреше про мисливський будиночок, щоб посварити з султаном.

Нілуфер пропонує їй з'їздити до Хатідже і там все дізнатися. Та погоджується і збирається туди. Султан з Балі-беєм їдуть в мисливський будиночок і обговорюють справи в Анатолії. Він пропонує йому вартувати принцесу самому. У цей час їм назустріч ведуть Фредеріка. Ізабелла плаче, і каже, якщо з ним щось трапиться, вона вб'є султана.

Гюррем повідомляє Хатідже про жінку в мисливському будиночку, та не вірить, і в підсумку просить Гюррем залишити її одну. Ізабелла пише лист нареченому і просить служницю з гарему відіслати його її нареченому, але та відмовляється. Ізабелла просить її ще раз і каже, що там немає нічого, тільки про її здоров'я. Та бере листа.

У коридорі гарему Сюмбюль бачить служницю з мисливського будиночка і цікавиться, що вона тут забула. Та не знає, що відповісти і тут Сюмбюль бачить краєчок записки у неї в декольте, вона віддає його йому і повідомляє, що цей лист просили передати Грітті від принцеси. Сюмбюль забирає лист і передає султану.

Хатідже чекає Ібрагіма, вона виганяє Нігяр з кімнати, та не хоче залишати її одну, але Хатідже з криком її виганяє. Приходить Ібрагім і вона його запитує, про жінку в мисливському будиночку. Той питає, звідки вона дізналася? Але Хатідже кричить: відповідай! Той не знає, як сказати не розголошуючи таємниці. За дверима їх підслуховує Нігяр.

Ібрагім починає розповідати, що він не може їй все розповісти, що він служить династії. У відповідь чує, що династія - це вона, і він служить їй. А якщо він їй змінить, то втратить усе.

В кінці серії Ізабелла роздягається перед Сулейманом...

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3578 | Додав: meri7837 | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 0.0/0