Субота, 27.05.2017, 09:04
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 31 серія
07:52
31 серія

31 серіяІзабелла роздягнулася перед Сулейманом. Той подивився, підняв їй одяг і поїхав додому. Принцеса в сльозах, накручує себе, що султан з неї знущається.

Гюррем їде до мисливського будиночка і бачить Ізабеллу з султаном разом, та ще більше накручує себе на його зраду. Від люті аж задихається.

Хатідже продовжує кричати на Ібрагіма, що вона морочиться з дитиною, а він розважається з іншого. Ібрагім не витримавши, теж кричить на неї, щоб вона вибирала слова, щоб потім не пошкодувати про них. Може я про тебе самого пошкодую потім, каже вона. Ібрагім питає, що це за слова.

Він її питає як вона могла його запідозрити в зраді, повірити чиїмось словам. Тоді, каже вона, розповідай все, я хочу все знати. До дверей підходить Гульфем і цікавиться у НІгяр, що вона робить біля дверей. Та каже, що прийшла на крики. Та просить її допомогти і відправляє її наверх.

Ібрагім викладає всю правду і потім просить побачити сина. До султана приходить Сюмбюль з листом Ізабелли до Грітті. Служниця перекладає його, в ньому вона обзиває султана варваром і ще багато чого і просить врятувати її з цього османського пекла. Султан оскаженілий просить усіх піти, а сам поринає в думки.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Гюррем починає неприємну розмову із Сюмбюлем про його прислуговування дівчині у мисливському будиночку. Мовчанкою Сюмбюля Гюррем себе ще більше накручує на зраду султана. Тим часом Белібей привів Грітті на допит до Ібрагіма. Грітті заперечує будь-які зв'язки з Фредеріком. Ібрагім робить вигляд, що йому вірить і відправляє послом повідомити про уже двох полонених.

Гюррем благословляє Ібрагіма в похід і нагадує, що з походу можна і не повернутися... Сюмбюль-Ага насміхається над Ґюль-Ага у бані, сховав його одяг. Султан нарешті приїхав у мисливський будиночок до принцеси. Махідевран і Ґюльшах теж починають рити під мисливський будиночок. Гюррем наряджається і затягує Сулеймана в ліжко.

3 тижні потому... На полі бою. Ібрагіму гінець повідомляє про розбите військо повстанцями. Ібрагім починає свій план приборкання повстанців. Хатідже наважується замотати усі скульптури тканиною, звинувачуючи їх у всіх бідах.

Принцеса закривається у себе в кімнаті і підпалює занавіс. Але її врятують і султан поселить її до Хатідже.

Белібей добивається уваги Армін, дарує їй ланцюжок, куплений у її батька, і вперше цілує її. Тато знаходить це намисто і забороняє дівчині виходити з дому. Балібею ж наказує триматися подалі.

Принцеса Ізабелла у вогні. Непритомну її виносять з палаючої кімнати. Белібей сумує у барі через нещасливе кохання. Тато сварить Армін. Сулейману повідомляють про Ізабеллу і він посеред ночі покидає ліжко Гюррем і їде до мисливського будиночка. Ізабелла жива. Гюррем в роздумах. Ізабеллу перевозять у палац Хатідже-сулатн.

Белібей повідомляє Гріті, що принцеса загинула в пожежі, і просить передати послу. Белібей говорить з батьком Армін, який пояснює йому, що його дочка - єврейка, і не може вийти заміж за Белібей-мусульманина. Батько намагається вивезти Армін подалі з міста, але Белібей викрадає її у нього з-під носа.

На полі бою повстанці не йдуть на мирову з Ібрагімом. Ібрагім жорстоко придушує повстання в Анатолії. Ібрагім, повернувшись, обурений накритими статуями і наказує їх розкрити. Парочка трохи посварилася з цього приводу.

Махідевран дізнається про гостю у Хатідже і терміново разом з Гюррем їде до Хатідже. Гюррем ще не в курсі подій, а побачивши її, ладна розірвати, проте стримує себе. Ґюль-Ага засинає поміж дівчат.

В кінці серії Сулейман цілується з Ізабеллою.

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3362 | Додав: Roksi | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 0.0/0