Субота, 27.05.2017, 08:56
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 32 серія
08:09
32 серія

32 серія Султан цілує Ізабеллу, коли вона цього не очікувала, та дає йому ляпаса, але цe вже немає значення. Сулейман повідомляє Ізабеллі, яка думає, що принц Фредерік страчений, що той звільнений і повертається додому, а вона - для всіх мертва, жертва пожежі. Їх перший поцілунок.

"Я померла, коли благала тебе оголеною! Тому хотіла усе спалити! Якщо ти з цим не покінчиш, я підпалю тут усе - і себе, і тебе теж...!" - Ізабелла Сулейману про ситуацію, що склалася.

Гюррем і досі б'ється у ревнощах Сулеймана до Ізабелли.

Гюль помічає зникнення 13 золотих монет і підозрює у цьому Сюмбюля.

Ібрагім допитується у Ніґяр, чим займався Сулейман та Ізабелла у мисливському будиночку? У Гюль-Аги пропали гроші, підозрюючи Сюмбюль-Агу у крадіжці, він ховає гроші в лісі. Гюррем просить Гюль-Агу спіймати змію, яка перелякала весь сад, для неї на потім.

Поки батько збирався сховати Армін, Белібей викрадає її і ховає у Матрахчі. Батько шукає її і погрожує поскаржитись Ібрагіму. Армін починає все приязніже ставитися до свого залицяльника, готує йому вечерю і проводить з ними вечір у домі Матрахчі, яким сам доречно кудись зник, залишивши їх на самоті. Батько таки добирається до Ібрагіма і розказує йому про викрадення дочки. Ібрагім наказує Белібей до ранку повернути дочку на місце.

Гюррем, дізнавшись, що султан цілувався з принцесою, негайно йде до тієї та погрожує їй. На вечір Хатідже вмовляє Сулеймана повечеряти у них. До вечері, на якій опинилася і султана, приєднується і принцеса. Вона неоднозначно проявляє увагу до Ібрагіма, чим одним завдає незручностей, а султану тішить. Це стало ще однією можилвістю скаржитися Гюррем Сулейману на Ібрагіма.

Ібрагім потай від усіх відвозить кастильску в храм на сповідь, де вона поміж іншого просить священника про щось, бо більше немає кого... Священник передає інформацію Грітті. Тим часом султан відсторонює Ібрагім від турбот за принцесою і віддає її під контроль Белібея, який відвозить її у мисливський будиночок. Грітті пише листа принцові Фредеріку.

У Ібрагіма погрішується здоров'я.

Султан дарує принцесі прикрасу з яскравим камінням, яку він довго робив при Гюррем. Хоча й принцеса проти подарунка, але не повернула його. В кінці серії Гюррем приходить до Ізабелли. Принцеса намагається пояснити Гюррем, що ревнувати нічого - вона заручена і без Сулеймана, проте султана не поспішає вірити...

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3535 | Додав: Roksi | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 3.0/2