Понеділок, 29.05.2017, 10:38
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 33 серія
08:24
33 серія

33 серіяСулейман забезпечувати охорону Ізабелли призначає Балібея, відсторонивши від цього Ібрагіма після того, як він зводив принцесу в церкву. Тим часом батько Армін жаліється Ібрагіму на викрадення дочки Балібеєм. Ця інформація доходить і до Сулеймана. Султан наказує вирішити питання, але дуже лояльно. Гюррем їде до Ізабелли в мисливський будиночок, ще не відремонтований після пожежі, в який Сулейман наказав відправити принцесу, щоб не заважала Хатідже. Султана в чергове погрожує Ізабеллі та помічає подаровану Сулейманом прикрасу. Гюлю вона наказує спіймати отруйну змію в саду і щось замишляє...

Гюррем має складну розмову з Валіде в присутності Хатідже щодо того, що Валіде підсунула султану іншу жінку. Висловила тій усе, що накипіло! Навіть пригрозила. Валіде у відповідь наказує виселити Гюррем з її розкішної кімнати

Ібрагім нездужає. Нігяр розповідає йому, що Гюррем щось хоче від неї.
Ситуація з Балібеєм докочується до Ібрагіма. Той наказує переконати батька Армін дати згоду на одруження. Тим часом Армін сама повертається до батька. І захворіла.
Гюррем наказує спіймати змію в саду і відправити її до Ізабелли.
Нігяр робить Ібрагіму обтирання спинки. Це побачила Хатідже, проте та відбрехалася, Ібрагім її підтримав. Хатідже висилає ту назад до Валіде.
В кінці серії Гюррем прийшла провідати Ібрагіма, який уже доконує. А Ізабеллу на очах в Сулеймнаа кусає змія.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

На дивані Ібрагім розслідує слова чоловіка, який вважає пророка Іссу вищим за Мухамеда згідно зі своїм тлумаченням Корану. Сулейман слухає за стіною. Після дивану він дає усім суддям прочухана за те, що вони не змогли перечити лже-вченням. Після цього паша падає без свідомості.

Поки Гюррем з Ніґяр мчаться до Ібрагіма кожна зі своїми почуттями, султан провідує Ізабеллу. Гюррем сідає у ліжко до Ібрагіма і насолоджується станом Ібрагіма. Тут він раптово зривається і кричить "Не помру". Тим часом змія кусає принцесу при Сулеймані в ногу. Він висмоктує яд. Гюррем ледь не задушила Ібрагіма.

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3118 | Додав: Roksi | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 0.0/0