Понеділок, 29.05.2017, 10:39
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 38 серія (14 серія 2 сезону) "Ізабелла зникла"
09:29
38 серія (14 серія 2 сезону) "Ізабелла зникла"

38 серіяГюль-ага доповідає султані, що Ніґяр ошукала їх. Гюррем зайшла до принцеси і побачила два бездиханних тіла. Гюррем скандалить із Ніґяр, але та не зізнається, хто її замовник. Гюррем наказує знищити сліди. Але Ізабелла просинається...

Гюль-Ага тащить принцесу в пральню. Ніґяр притаскує сама (!) туди ж тіло служниці Ізабелли. Тим часом служниця Гюррем відволікає Сюмбюль-Агу, який ветшається гаремом серед ночі. Султана наказує обох - в мішок і викинути в море. Свідком суматохи стає Ґюльшах, служниця Махідевран, проте толком нічого не бачить.

Вранці Сулейман зайшов до покоїв Ізабелли і був приголомшений її відсутністю. Махідевран доповідає Дайє, що Гюльшах бачила їх у ночі біля пральні, і вони всі йдуть до пральні, проте там порожньо.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Махідевран іде до Гюррем і запитує у неї, куди зникла принеса? Їхня розмова нічим не закінчується. Ібрагім читає лекцію усім підданим за те, що не вберегли принцесу. Після цього забирає Ніґяр з собою. Вона дещо йому прибріхує, а він лютий її проганяє.

Валіде іде до Сулеймана і висказує йому все, що думає про Гюррем. Сулейман викликає султану і має жорстку розмову з нею, яка, проте, закінчується пристратним поцілунком. Гюрем зустрічає Ібрагіма в коридорі, вперше після гучної події і з усмішкою мовить: "Принцеса полетіла геть, аж цікаво, кого наступного ти мені протиставиш? ;)". Тим часом мадярська корона потрапляє до герцога Фердінанда. Цим вони хваляться перед Папою Римським, але той не зовсім задоволений. Ця інформація доходить до Сулеймана, проте, здається, це входило в його плани.

Сулейман призначає Белібея охоронцем покоїв. Валіде наказує поміняти прислугу Гюррем, а інших дівчат не підпускати і близько до неї під страхом виключення з гарему.

Хатідже зустрічається із чаклуном Якубом Ефенді. Той розповідає, що чиясь нестримна лють прикличе смерть у їхній, хтось із сім'ї возвеличуючись наближається до смерті. Та на це його підговорив Гюль-Ага. Після цього вона сама не в собі. Про це вона розповідає Ібрагіму, а той іде до нього поговорити про правду та руками охоронців вбиває його.

Сулейман замахнувся на Рим і християнство. Султан призначає Ібрагіма головнокомандувачем османського війська та готується до походу.

Нілумфар попереджає Гюррем про те, що Дайя Хатун її замовила. Султана переполохана і скрізь озирається. Гюль-Ага ловить Сюмбюля, коли той оголений розважається із підставною дівчиною з гарему. Він вимагає з нього все золото, яке той украв та ставить його на місце.

Поки Гюррем милася в душі, вбивають її улюбленого коня, подарунок султана, її ж кинжалом. Султана хапає кинжал і мчить на розбірки до Валіде...

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3419 | Додав: Roksi | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 5.0/1