Субота, 27.05.2017, 09:04
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 42 серія (18 серія 2 сезону) "Одруження Гюррем"
20:07
42 серія (18 серія 2 сезону) "Одруження Гюррем"

42 серіяДайє приходиться відповідати за свій вчинок перед Валіде. Каже, що таким чином намагалася саму Валіде захистити. Після нападу на Гюррем Сулейман повідомляє Валіде, що та залишиться у палаці. Ібрагім починає замітати сліди. Сулейман наймає свого пашу, який має потайки вести розслідування нападу на султану, потай навіть від Ібрагіма. Белібей, шукаючи ватажка розбійників з Матракчі, ловить його на базарі. Посередник тихенько зникає. Белібей починає допит.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Під час допиту ватажка бандитів Белібеєм втручається Ібрагім і вбиває його. Всі підтримують ту версію, що у бандитів не було замовника, проте Сулейман не дуже в це вірить. Гюррем дякує Дайє за порятунок, але та не зізнається в цьому.

Червень 1530 року. У місті відбувається масштабне святкування на честь обрізання шахзаде Мустафи.

Валіде готує для султана нову дівчину, 19-річну Мілу, проте султан не впустив її до покоїв, навіть, не дивившись. Валіде Султан іде з'ясосвувати, що сталося. Вона обіцяє зректися його, якщо той одружиться з Гюррем.

В кінці 42 серії Сулейман кличе Гюррем в сад. Там Шейх проводить їм церемонію одруження. В цей ча на Ібрагіма готується замах...

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 5183 | Додав: Roksi | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 3.8/4