Середа, 29.03.2017, 12:15
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 5 серія (29.04.2014)
17:55
5 серія (29.04.2014)

17 червня 1521. Угорщина. Обговорення військових дій з пашами і візирами. Сюмбюль продовжує уроки з Хюррем по спокушанню султана. Він їй ставить два завдання: дружба з Валіде і народити сина.

Дайе говорить Bаліде, що Хюррем займається цілими днями і сидить тихо. Прийшов син Касима-паші, котрому обіцяли показати Хюррем. Хюррем диктує через Нігяр лист султану.

Шакер-ага готує святкову вечерю, про яку Сюмбюль нічого не знає. Дайе кличе Хюррем погуляти в саду з Валіде, а перед цим попередила Махідевран про свято ввечері. Хюррем приходить в сад, через огорожі її розглядає син Касима-паші і відразу закохується в неї.

Валіде просить Хюррем нарвати букет троянд, та починає рвати і укаливаются палець, і говорить напевно хтось її наврочив. Валіде запрошує Хюррем до себе на вечерю, та з радістю погоджується. Махідерван хвалиться Гульшах, що нарешті вони позбудуться Хюррем, але Гульшах боїться біди.

Хюррем плаче, Дайе її заспокоює. Йде Махідевран і знущається над нареченою, але та відмовляється і каже, що вона улюблена жінка Сулеймана.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 8611 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 4.3/7