Понеділок, 24.04.2017, 06:31
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 8 серія (02.05.2014)
08:59
8 серія (02.05.2014)

Хатідже перебирає подарунки Ібрагіма і бачить пляшечку з ліками, випиває його, а вранці її не можуть розбудити. Султан викликає Пірім-пашу через Ібрагіма, і пропонує йому Хатідже в невістки, той дуже радий і погоджується на заручини до від'їзду на Родос.

Гюреем дарує Марії отруєне хутро, а сама йде на хельвет до Сулеймана. У дівчини повністю обпечене обличчя.

Ворожка принесла Гюррем амулети, і хотіла дати їй воду з амулетом, але потім каже, що не можна, так як вона вагітна. Хюррем в шоці від радості. Султан просить Ібрагіма написати указ, що син Пірі-паші і Хатідже заручені. Той з жахом думає, що йому тепер робити, але пише указ.

Гульфем не може розбудити Хатідже, і кличе лікарку. Та прочищає їй шлунок, і вона відходить від отрути. Акушерка підтверджує вагітність Хюррем. Султан повідомляє про заручини Валіде, та щаслива. Пірім-паша оголошує синові про заручини, той у відповідь безперервно кашляє. Ібрагім в гніві розбиває скрипку.

У коридорі Гюррем йде повідомити султану про вагітність, але її знову затримує Ібрагім, але вона все таки проривається, і повідомляє новину султану в присутності Ібрагіма. Султан вітає її, але просить піти, тому що він дуже зайнятий. Ібрагім з радістю відкриває їй двері на вихід, і вітає з вагітністю, і виходить з нею в коридор. Хюррем в помсту повідомляє, що йде привітати Хатідже із заручинами.

Валіде прийшла до Хатідже, щоб повідомити про заручини, і підібрати тканини на сукню, в цей час приходить Хюррем, і повідомляє про свою вагітність.

Хюррем просить повідомити про її вагітність всім у гаремі, і пригостити солодощами. У цей час Вікторія зустрічається зі шпигуном Лайоша, що працювали в гаремі. В гарем приходить Гюльшах, яку повернули до палацу і пригощається солодощами.

Їй повідомляють, що це в честь вагітності Хюррем, та давиться, і біжить доповідати Махідевран. Увечері Гюррем йде до султана, там грає Мустафа, вона повідомляє йому про вагітність, але той не радий, і тікає до матері.

В кінці 8 серії у Гюррем відбирають немовля, оскільки підозрюють її в тому, що вона заразна...

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 6835 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 5.0/2