Понеділок, 24.04.2017, 06:32
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 9 серія
09:02
9 серія

Хатідже сильно хворіє. Ібрагім не знаходить собі місця. Хюррем йде до султана, але її затримує Ібрагім, вона пояснює йому, що Валіде забрала у неї сина через отруйне молоко, і не пускає її до султана. Вона дорікає йому, що він підтримує Махідевран, на що, той в черговий раз репетує на неї і виганяє. На Дивані обговорюються військові справи - виготовлення легких суден і гармат. Угорський король хвалиться своїм наближеним, що зітре з лиця землі Сулеймана. Він відправляє Вікторію-дружину убитого Аріеля, помститися за нього в Туреччину. Вікторію під виглядом юнака привезли в Стамбул.

Махідевран приходить до Ібрагіма, і запрошує його в сад на зустріч з Хатідже. Вони зустрічаються, і він просить її швидше одужуватися заради них обох, вона плаче і каже, що її хочуть видати заміж за сина Пірі-паші. Але Ібрагім обіцяє їй що небудь зробити, повернувшись з Родосу.

Гюльніхаль, з ще не загоєними ранами змушують йти до Хюррем, але вона плаче і відмовляється. Вікторію змушують тягати вантажі, там її знаходить шпигун Лайоша з гарему. Вони хочуть піти, але роботяги їх не пускають, і починається бійка. Вікторія тікає і падає з одного з дахів. Її знаходить Матракчі і приносить до себе додому.

Гюльніхаль йде з незагоєними ранами на обличчі до Хюррем, вона не прощає її, але залишається няньчити Мехмеда. Хюррем просить Нігяр привести до неї жінку, яка пише молитви від пристріту і всього іншого. Та її приводить. Хюррем просить жінку написати такі молитви, щоб султан бачив тільки її, і щоб вона стала Валіде-султан-матір'ю султана.Та погоджується написати такі амулети, і йде.

Матракчі виявляє, що Вікторія-дівчина. Султан хвалить сина Пірім-паші. Посол Венеції підносить султану скриню з коштовностями, а той у відповідь дарує йому цибулини тюльпанів, хоча вивіз з Туреччини цибулин заборонений, тому він скасовує своїм указом цю заборону.

В кінці 9 серії Садика (Вікторія) влаштовує пожежу у дитячій кімнаті...

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 6999 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 4.0/3