Неділя, 21.10.2018, 16:19
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 3 сезон » СЕРІЯ 85 "Страта Ібрагіма"
20:45
СЕРІЯ 85 "Страта Ібрагіма"
85 серіяШах заходить до Ібрагіма. Він зразу запитує про її особливу прихильність до Гюррем. Пояснює, що Гюррем займається благодійними справами, добре виховує дітей і прив'язана до Володаря. Він просить її об'єднати зуслля у боротьбі проти Гюррем. Та злиться, виявляється, вона закохана в Ібрагіма, а звідси і її ненависть до Хатідже. Гюррем дає команду Сюмбюлю слідкувати за Ібрагімом та Шах. Сюмбюль розказує тій, що коли ще Сулейман був у Манісі, а Ібрагім - його помічником, то Шах та Ібрагім разом гуляли.
Ібрагім продовжує згадувати своє дитинство. Як його вибрали серед інших дітей, як він потрапив в Манісу, як вперше заграв на скрипці... Султан теж згадує ті часи. Ібрагім грає йому на скрипці. Ібрагім запрошує його навесні в Манісу. Султан відповідає: поїдемо.
Мехмет днює й ночує з Нурбахар. До них заходить Гюррем. Парочка приховує аборт. Гюррем допитує повитуху. На ранок Мехмет дізнається, що Нурбахар вислали з палацу. Він мчить до Гюррем.  Та відмовляється повернути дівчину. Перепадає і Міхрімах. Мати не хоче, щоб діти щось робили без її відома. Брат з сестрю сваряться, він не хоче її бачити.
Кадді ночує над книгами. І таки приходить до султана. Він розказує, як можна вбити людину, яку султан сам захистив від себе. Ібрагім тішиться, що Володар досі на його стороні. Кадді пояснює, що Сулейман має спати, коли Ібрагіма будуть убивати. Нібито так пише Коран - людина не відповідає за те, що відбувається поки вона спить.
Гюррем та Аяз обговорюють стенограми Ібрагіма. Гюррем незадоволена, що Сулейман досі не стратив Ібрагіма після прочитаного.
В палац прибуває Есмахан Султан (дочка Шах). Її зустрічають Сюмбюль і Афіфе. З нею прибуває Мерджан Ага. Есмахан знайомиться з Гюррем та Міхрімах.
Під час вечері у Ібрагіма Сулейман знову згадує молоді роки з Паргали. Шах запитує про Байхан, а Сулейман згадує, як стратив її чоловіка, та дивиться на Хатідже. Хатідже заставляє залишитися ночувати Шах з Лютві Пашею у них. Після вечері Сулейман та Махідевран усамітнюються і вона знову починає наговарювати на Ібрагіма. Султан уходить спати. Шах хоче залишится на майбутнє в палаці. Для цього треба, щоб Лютві увійшов Диван, що неможливо, доки над ними возвишається Ібрагім. Вона збирається це поправити. Ібрагім вчить свою дурепу гри на скрипці.
Наступного дня Сулейман мчить кудись на коні. В полі він згадує промову Ібрагіма біля своїх ідолів, страту Іскандера, сон з Челебі, зраду Ібрагіма, таємну зустріч з Мустафою. Туди ж прибуває Аяз.
Кадді приїжджає до Аяза поговрити про благодійний фонд. Його перестріває Ібрагім і починає розказувати, скільки фондів, мечетей і шкіл побудував він.
Міхрімах прогулюється з Есмахан і знайомить її з Мехметом. Мехмет не хоче з нею спілкуватися.
Ібрагім вдень хоче поговорити з Сулейманом про підготовку до походу, той відправляє його на вечір. У Ібрагіма великі плани на майбутнє... Перед вечерею, Хатідже, наче передчуваючи щось, не хоче відпускати чоловіка. Вона просить його повертатися якомога швидше. На вечерю султан кличе і Гюррем. Гюррем у розмові з Сюмбюлем хвилюється, чому Сулейман ніяк не реагує на протокол зі словами Ібрагіма. Вона підозрює Аяза у подвійній грі.
Вечеря. Сидить Сулейман за столом і думає. З одного боку заходить Ібрагім, з іншого - Гюррем. Розмову веде Ібрагім. Зокрема згадують про Балібея. Гюррем починає розмову про стосунки Шах та Ібрагіма. Ібрагім не може вгамуватися зі своїми планами на похід. Вечеря закінчується. Гюррем виходить зла і каже Сюмбюлю, що ібрагім знову став улюбленим пашею султана. Чоловіки продовжуть сидіти. Ібрагім далі мріє про завоювання світу. Султан згадує про їхні мрії в молодості. Ібрагім закінчує вечерю і виходить, Сулейман просить його залишитися у своїй кімнаті ночувати. Хатідже просинається вночі і нервується. Ібрагім засинає у своїй кімнаті. Сулейман намагається заснути... Йому не спиться, він встає, виходить на балкон. Постійно лунають думки, вірші і істрії султана і паші... По коридору ідуть четверо амбалів у масках. Сулейман сидить в ліжку... Вони заходять до Ібрагіма... Починається бійка. Кілька його держить, інші одягають зашморг на шию і душать. Ібрагім викрикує: "Володар!". Султан сидячи спить. Розпочинається сильний вітер, який відкриває двері балкону у султана і пробуджує його. Він викрикує: "Ібрагім!".
85 серія закінчилася труною Ібрагіма на подвір'ї Хатідже.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Категорія: 3 сезон | Переглядів: 24731 | Додав: Роксолана | Теги: 85 серія, 3 сезон, 85 серия | Рейтинг: 3.5/69