Середа, 29.03.2017, 12:10
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 10 серія
09:05
10 серія

Пожежа в дитячій. Ібрагім біжить повідомити султану про пожежу. Хюррем і Махідевран рвуться в кімнату за дітьми, їх утримують. У цей час, з вогню виходить Вікторія з дітьми на руках. Матері хапають своїх дітей. Вікторія падає з обпеченими руками. Прийшов султан. Запитує Сумбуля, що трапилося.

Вікторія пояснює, що не знає чому загорілося, але Хюррем в своєму репертуарі, і кричить, що це підпалив Мустафа, за вказівкою матері. Але тут, навіть султан затикає їй рота, і наказує піти до себе. Хюррем йде.

Султан приходить до Хюррем, бере Мехмета, вона скаржиться, за що він її вилаяв, і чому захищав Махідевран. Султан їй відповів, що вона Хасекі-Султан і матір шехзаде.

Махідевран радіє, що султан нагрубіянив Хюррем, і просить Гульшах, подарувати що-небудь Вікторії за порятунок дітей. Хюррем переживає, що султан на неї образився, і вирішує боротися за своє щастя. Хатідже плаче, що заручини почалися невдало, і буде нещасливою.

Нігяр доглядає за Вікторією, Айше обурюється, що її примушують прислужувати її ж служниці. Сюмбюль приходить і кличе Вікторію до валіде.

Хюррем йде, і дає завдання Гюльніхаль не спускати очей з Мехмета. На Дивані Пірім-паша доповідає про хід підготовки до походу на Родос. Хюррем просить Нігяр привести до неї знову жінку з амулетами. Вікторія біля валіде, та їй повідомляє, що після одужання вона буде служити їй особисто.

Нігяр радить Хюррем тримати себе гордо, інакше її зжеруть. Повз проходить Махідевран, і наказує Нігяр приготувати їй плаття на вечір, до неї прийде султан.

В кінці 10 серії, коли Сулейман зі свитою молиться у взятому на Родосі храмі, на нього здійснюється замах.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5929 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 5.0/1