Середа, 29.03.2017, 12:14
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон » 11 серія
09:08
11 серія

По всьому острову шукають родину сина Джема. знаходять їх уже в човні, і забирають всіх, крім останнього сина, якого служниця видала за свого. Султан дає наказ убити їх, так як вони змінили віру і стали християнами.

Гюррем прокидається і шукає дитину. Їй повідомляють, що вона народила доньку Міхрімах. Гюльніхаль приносить новонароджену. Хюррем дають дитини і вона бачить дочку, і починає кричати, що їй підмінили сина, але її заспокоюють. Приходить Bаліде, і читає молитви, вона дає дівчинці ім'я Міхрімах.

Махідевран радіє, що у суперниці дочка, а не ще один син. Гюльшах радіє з Махідевран, і роздає гроші в гаремі, ті в захваті і нахвалюють Махідевран за щедрість. Хюррем зла. Відмовляється годувати дочку.

Султан наводить порядок на острові. Забороняє грабежі.

Приходить Ібрагім присутнім на прийомі поваленого магістра тамплієрів, вони пропонують йому халат і служити на острові, але той відмовляється. На питання, де син Джема Мурад, він бреше, що його немає на острові. Але в цей момент призводять Мурада з синами, ті зізнаються, що всі вони християни. Султан передає Ібрагіму кинджал, яким його поранили, і віддає рішення їх долі в його руки. Ібрагім вбиває Мурада, а дітей душать.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 1 сезон | Переглядів: 5205 | Додав: meri7837 | Теги: 1 сезон | Рейтинг: 0.0/0