Понеділок, 29.05.2017, 10:38
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон » 28 серія (4 серія 2 сезону)
21:21
28 серія (4 серія 2 сезону)

Сулейман привітав Ізабеллу, каже що вона дуже шанований гість і для неї буде представлений дуже гарний прийом. Ібрагім перекладає. Хюррем хоче замовити сильнодіючу отруту у Якуба ефенді, на що він погоджується зробити таку отруту, але для цього йому треба мати певну річ людини, для якої готується отрута.

Ізабелла розмовляє з Султаном. Султан просить Ібрагіма ретельно перекладати кожне її слово. Вона говорить, що якщо він доторкнеться до неї, то це може потупити причиною для війни. Вона говорить що її врятують, говорить що скоро інші дізнаються і помстяться за неї. Султан говорить для неї, що без його дозволу ніхто не зможе потрапити до неї.

Ізабелла дуже зла, вона говорить для Сулеймана про його варварський характер. Він каже їй, що вона багато чого не бачила і не розуміє. Вона говорить що ніколи не стане його рабинею і краще вже помре ніж підкориться йому.

Султан же говорить що навіть і не хотів торкатися до неї та не мав на неї ніяких поганих намірів.

Хюррем повертається від Якуба та помічає в саду Махідевран і інших. Ібрагім питає Султана що він вирішив на рахунок Ізабелли. Сулейман каже, що поки залишимо її і побачимо які дії будуть вчинені з сторони її сім’ї. Він говорить для Ібрагіма щоб він ні в чому не відказував для Ізабелли, щоб вона почувала себе тут добре.

Хюррем говорить з Гуль агою, вона вирішує їхати до палацу Ібрагіму для того, щоб дістати потрібну річ для приготування отрути.

Кінець серії: Ізабелла тікає, проте невдало. Її знаходить Сулейман. Хатідже народжує, але дитина не дихає...

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

"Величне століття. Роксолана" - найдорожчий проект в історії турецького телебачення серіал "Величне століття. Роксолана". У серіалі розповідається про роки правління наймогутнішого султана Османської імперії Сулеймана Великого та його пристрасне кохання до чарівної української красуні Роксолани.

Категорія: 2 сезон | Переглядів: 3580 | Додав: meri7837 | Теги: 2 сезон | Рейтинг: 0.0/0