Неділя, 21.10.2018, 16:14
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 4 сезон » 110 серія (4 сезон 1 серія) "Це велика радість бачити вас всіх разом"
19:05
110 серія (4 сезон 1 серія) "Це велика радість бачити вас всіх разом"

110 серія

У столицю з різних кінців Імперії прибувають Шехзаде на церемонію меча Джихангіра. Мустафа прибуває в Топкапи під радість яничар, що одразу і неоднозначно помітив Сулейман. Коли під час церемонії Джихангір затинається, забувши слова своєї промови, Махідевран отруйно вказує Гюррем, що її меншенький - це плата за всі її гріхи. У відповідь Гюррем нагадує їй про пролиту кров династії, і чиїх рук це була справа. Мустафа ж у смерті свого брата, як завжди, звинувачує Гюррем. Між тим в Топкапи прибувають нові наложниці, в числі яких якась Сесілія, дівчина не простих кровей. Коли вона вимагає Гюррем повернути її назад на батьківщину, султана згадує слова покійної Валіде Султан, коли вона ось також просила повернути її додому, і вказує Сесілії (Нурбану в майбутньому), що відтепер вона власність Султана Сулеймана. Між тим в ухваленні рішення про призначення нового губернатора Маніси Сулейману несподівано допомагає.

Дивитися серіал "Величне століття" українською мовою:

Протягом кількох років свого життя при дворі султана Сулеймана, невільниця з маленького українського поселення Роксолана, рухалася до своєї мрії - безпеки і влади. Із простої наложниці вона перетворитися на дружину найсуворішого правителя Сходу, а її діти стали законними претендентами на трон Османської імперії, чиї кордони розширювалися з кожним днем. Але цей шлях був сповнений запеклої боротьби, засіяний смертями близьких людей і залитий океанами сліз, болем і приниженням, які не зламали волі сильної жінки.

Четвертий сезон серіалу "Величне століття. Роксолана" вийшов під слоганом «Вирішальна битва» і стане заключним в серіалі про Величне століття Османської Імперії. Після трагедії, що забрала життя її старшого сина, Гюррем ні на хвилину не забуває про місце, навіть не дивлячись на те, що пройшли роки ... Заручившись вірністю і підтримкою Рустема Паші, султана готується нанести ворогові смертельного удару. Між тим зростає суперництво між Селімом і Баязидом. А Падишах приймає рішення, здатне змінити долю Імперії.

Категорія: 4 сезон | Переглядів: 39099 | Додав: meri7837 | Теги: 4 сезон | Рейтинг: 3.2/32