Понеділок, 23.09.2019, 16:12
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 2 сезон
1 2 3 4 »

63 серіяІбрагім паша знаходить слід Вельможного пана в Едірне і негайно вирушає туди. Там паша штурмом бере ймовірний будинок зрадника, як у кращих голівудських бойовиках;) Насправді там Алаудін, син старого візира, на посаду якого прийшов Ібрагім. Той сам собі перерізає горло. А справжній пан насміхається над Ібрагімом. Паном виявляється Іскандер. Аяз-Паша йому служить. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

62 серіяВаліде помирає. Гюррем іде до Хатідже розповісти інформацію про Ібрагіма. Та той посеред їх бесіди з'являється і повідомляє про смерть Валіде. Весь гарем і глядачі у сльозах. А Махідевран все готує Мустафу до переїзду. Вона тринькає гроші та їй цього не вистачає, і вона змушена просити грошей в Іскандера. Він відмовляє в допомозі, мотивуючи потребами на похід, та пропонує взяти борг в лихварки. Сулейман залишає на посаді валіде Махідевран. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

61 серіяОтримавши від Гюльшах цінну інформацію про Нігяр і Ібрагіма, Гюррем розуміє, що їй подрібні докази. Без них вона себе не видає. Тим часом Нігяр уже покинула палац. Гюррем найняла охоронника, щоб той підтвердив інформацію, і той таки підтверджує. Тим часом Сюмбюль на ринку наткнувся на Нігяр, яка купувала колиску нібито для сусідки. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

60 серіяГюльшах жаліється Гюль-азі на свою долю, а тому волею-неволею вдається переманити на сторону Гюррем. Ніґяр повідомляє Ібрагіму про його дитину, а їх підслуховує Гюльшах. Ібрагім-паші вдається вмовити султана не відправляти Махідевран разом з Мустафою у новий палац, що ламає всі плани Гюррем. Гюррем спілкується з Іскандером стосовно планів на Ібрагіма та Мустафу, в тому числі планують вийти на вельможного пана. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

59 серіяІбрагім, турбуючись про долю Ніґяр, наказує їх їхати до свого брата, решту він має владнати сам. Проте Дайє каже, що це пастка. І Ніґяр повертається в гарем. Сулейман викликає до себе Ніґяр на серйозну розмову. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

58 серіяВаліде терміново викликає Сулеймана, щоб розповісти йому про зраду Ібрагіма та Ніґяр. Починаючи розмову, вона падає прямо перед Сулейманом. Валіде розказує всю свою біографію. Також згадується історія з отруєним каптаном (прямо біологічна зброя). Валіде лежить у комі. Ніґяр вдається втекти і повернутися до себе додому, де її чекає Дайє. Тій вона все розказує. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

57 серіяЕфсун роблять аборт під наглядом Дайє. У неї розпочинається внутрішня кровотеча. Ефсун помирає... Перед смертю вона розповідає Мустафі, що Гюррем намагался його отруїти. Мустафа замислюється над сенсом свого життя. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

56 серіяБелібея доставляють до Сулеймана. Він оправдовується. Долю Белібея султан віддає в руки Мустафи. Йому всі радять стратити Белібея. Він підтримав це рішення. Дайє повертається на службу до Валіде. Хатідже починає підозрювати Ібрагіма у зраді та наймає за ним стеження. Ібрагім та Ніґяр планують дитину. Хатідже дізнається, що Ібрагім був в мейхані, вона допитує про це Матрахчі, а той розказує про все Ібрагіму. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

55 серіяМаленького сина Гюррем, Джихангіра, вдається врятувати. У Сулеймана зупиняється серце. Під час коми йому мариться батько. Лікарю вдається запустити йому серце. Махідевран згадує свою першу ніч із Сулейманом. Рідня починає ділити владу. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |

54 серія Заколотники намагаються завербувати Матрахчі, якого образив Ібрагім. І Матрахчі зламується.

Маленький шахзаде Гюррем постійно плаче, лікарі не знаходять ніяких хвороб. Виявляється, у малого іде сильне викравлення хребта, і єдине, що можна зробити - це зменшити страждання дитини. Гюррем страждає, її заспокоює Сулейман. ... Дивитися далі »

Категория: 2 сезон |