Понеділок, 23.09.2019, 16:12
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 3 сезон
1 2 3 4 5 »

109 серія

Сулейман іде в похід. Шехзаде залишаються у своїх санжаках. Міхрімах залишається управителькою гарему і забороняє Шах в ньому з'являтися до повернення султана. Проте невдовзі Міхрімах виявляє в себе служницю, що працювала на Шах, і шантажем змушує Шах Султан покинути столицю, а також віддати зароблені кошти у фонд Гюррем Султан. Мерджана-Агу Шах Султан залишає служити в палаці, а сама їде у табір дервішів. ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

108 серія

Султан Сулейман повертається до палацу, де йому повідомляють про зникнення Гюррем Султан. Міхрімах Султан впевнено заявляє батькові, що зникнення Гюррем не випадкове і можливо до нього причетні члени династії. Султан вимагає від усіх пояснень, Міхрімах розповідає про підроблений лист, нібито від ворогів султани. Рустем втішає дружину. Султа ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

107 серія

На Дивані розгорається гостра дискусія з приводу останніх рішень Сулеймана. Рустем в черговий раз накидається з критикою на поведінку Мустафи, йому гостро опонує Хайреддін, нагадуючи про його походження і про те, яким чином він зайняв місце в Дивані. Мустафа ж є прямим спадкоємцем престолу і законним продовжувачам династії. Останні події ви ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

106 серія

Прислуга відриває Рустема від сну і розповідає, що один з охоронців знайдений мертвим. Hезабаром виявлено зникненя дитини. Міхрімах не тямить себе від страху і відчаю. Сулейман і Гюррем намагаються всіляко підбадьорити її. Під час обшуку кімнати Айше знаходиться прикраса, що належить Ніґяр.

Султан наказує наближеним за будь-яку ціну ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

105 серія

Величне століття продовжується - з моменту весілля Рустема і Міхрімах пролетів рік і в молодих з'явився первісток - дівчинка, яка отримала ім'я Аїше. Лютфі займається зміцненням звичаїв у державі - у всіх розважальних закладах і наливайках країни проходять облави, після яких усіх жінок легкої поведінки висилають зі столиці.

... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

104 серія

Міхрімах в захваті від можливості уникнути шлюбу з Рустемом. Проте мати поспішає розвіяти її ілюзії, запевняючи дочку в тому, що проказа Рустема - це плітки, придумані ворогами, і скоро їх брехливість буде доведена.

Вдома Шах влаштовує своєму чоловікові сцену ревнощів. Той, нещасний, все заперечує, проте, хто йому вірить? Вона ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

103 серія

Повернувшись в Манісу, Мустафа, який ще не оправився від шоку, розповідає матері про те, з яким холодом його прийняв батько. Юнак зізнається, що всерйоз наляканий реакцією батька. Махідевран в черговий раз закликає його бути максимально обережним, адже вони позбулися могутніх заступників в особі Ібрагіма і матері Сулеймана і тепер можу ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

102 серія

Повернувшись в Стамбул Хайреддін з радістю сприймає новину про призначення Лютфі на пост Великого візира. Він згадує про листи, в яких Мустафа запитує у батька дозволу на будівництво нових кораблів - в палаці дивуються, адже султан ніяких листів від сина не отримував. Сулейман наказує Балібею розібратися зі зникненням листа. Інші паші теж з ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

101 серія

У палаці Міхрімах передає Сулейману лист від Гюррем.  Сумніваючись до останнього, вона так і не наважується розповісти батькові про свої почуття до Балібея і збентежена покидає султанські покої. У коридорі вона зустрічає Рустема.Вранці, прокинувшись після вчорашньої гулянки, Великий візир знаходить у своєму ліжку молоду красу ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |

100 серіяДо Гюррем приїжджає Міхрімах у супроводі молодшого брата. Діти розповідають матері, що відбувалося в палаці під час її відсутності.В імперії починається епідемія чуми, що і додає турбот султану, чиї думки і без того зайняті проблемами з дружиною. Рустем активно займається пошуками венеціанської лихварки - здавалося б, що він ось-ось натрап ... Дивитися далі »

Категория: 3 сезон |