Понеділок, 23.09.2019, 16:12
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » 1 сезон
1 2 3 »

Ібрагім продовжує залякувати Нігяр тим, що вона, виявляється носить листи Левка до Хюррем і назад. Вона пояснює йому, що провини Хюррем тут немає, що Левко закохався в неї, коли малював портрет. Вона клянеться йому, що султана не винна. Він, як скажений репетує, щоб вона марно не клялася. Валіде сидить з Хюррем і Дельма. Вона розхвалює Міхрімах за красу, і говорить, що всі її онуки красиві і розумні, такі ж як Хатідже.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Гульшах йде по коридору, і радіє, що позбулася Хюррем, і що Махідевран не буде більше нервувати. У покоях плаче Селім. Приходить Есма. Бачить плач Селіма і ковдру, всю в крові. Вона дико кричить, і вибігає з кімнати, продовжуючи кричати. Гульшах заходить у кімнату і ховає ніж в каміні. Від шуму прокидається Махідевран, і посилає Гульшах дізнатися, що за крики в коридорі?

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Гюррем виходить з покоїв, штовхнувши Таню, а Сулейман таки завернув Таню. Гюррем пояснюється Нігяр і Гюльнігаль про свою поведінку. Ті їй не заздрять...

Гюльнігаль: Ти пропала, Гюррем. Тепер тебе ніхто не врятує
Нігяр: Уже не врятуєшся.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Султан чпокнув Садику і відправив з покоїв, та невдоволена уходить. В коридорі її голою зустрів Ібрагім. Вони перекинулися цікавими поглядами. Гюльнігаль несміливо натякає Гюррем, що Сулейман у палаці Ібрагіма залишився з Садикою. Садика плаче і відмивається в хамамі: "Пробач, Аріелю. Я не хотіла тебе зраджувати. Це сталося зненацька. Я без зброї. Я не змогла його вбити. Я з твоїм вбивцею... Пробач мені! Я собі ніколи не пробачу!". Вранці Ібрагім наказує Садиці усе забути. Гюррем поїхала перевірити палац Ібрагіма, і знаходить сукню Садики. Потім цілий вечір плаче. А її на хальвет викликає Сулейман, влаштував романтичну вечерю. Султана жаліється тому, що сумувала вчора без нього.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Султанська сім'я переховується у підвалах палацу. Хатідже прийшла в себе, дитину врятувати не вдалося. Постраждав художник. Султан викликає на переговори агу яничар Мустафу. Ті вимагають звільнення Ібрагіма-паші і почати похід. На що султан: "Присягаюся Аллахом, творцем неба і землі, ніколи більше, ніколи, моя сім'я не зазнає такого приниження. А хто таки на це відважиться..." і відрубав тому голову "...той заплатить життям". Далі відрубали голови ще кільком очільникам заколоту.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Приходить Сулейман привітати сестру, бачить Хюррем і Левка. Вона каже, що Левко розповідав їй про свої малюнки, султан нічого не запідозрив.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Султан хвалить Левка за хорошу роботу. Гюррем, побачивши Левка, закашлялась. Вона виходить у сусідню кімнату, в її голові кружляють останні хвилини спілкування з Левком, вона втрачає свідомість. За нею іде Хатідже. Гюррем каже, що страждає через страх за своє кохання, якому всі заважають. Після цього Гюррем сниться Махідевран, яка ніби-то шантажує її Левком.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Приходять Хюррем і Хатідже. Султан встає і йде до них. Махідевран знову попереджає Гюльшах, щоб та не надумала завдати шкоди Хюррем. Мовляв, їй і так вистачає неприємностей на голову. Гюльшах мовчить. Хюррем повідомляє Султану про вагітність. Той щасливий, бажає їй щастя. Вона обіцяє на цей раз народити хлопчика.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

В саду гуляють Махідевран з Мустафою і Гюльніхаль з Мехметом і служницями. Гюльніхаль просить Гюльшах доглянути за Мехметом, а сама йде годувати Міхрімах. Але Гюльшах і Махідевран пліткують, і не звертають уваги на дітей. Під час прогулянки Мехмет падає в басейн. Мустафа побачивши кола на воді, кричить.

... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

Ібрагім приїздить до Гюррем в старий палац і робить їй пропозицію. Що вона може повернутися до палацу, але за однієї умови: вона поцілує поли у всіх представників Династії, а у Махідевран-султан, ще й попросить вибачення. Та не зрозуміла його намірів і відмовляється. Ібрагім йде.
... Дивитися далі »

Категория: 1 сезон |

1-10 11-20 21-24