Середа, 22.10.2014, 09:54
Дивитися онлайн
Наші друзі

Створити сайт безкоштовно

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 13 14 »

Коли Селім отримує наказ Сулеймана про перегляд справи убитого торговця, він впадає в лють, звинувачуючи у всьому Баязеда. А в цей час Баязед інкогніто вирушає до столиці, піддаючи ризику не тільки довіру Повелителя, а й своє життя. В Манісі Нурбану знову застає Селіма з іншого наложницею і ставить шезхаде умова. А в Топкапи Султан Сулейман дізнається трагічні новини. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Махідевран приходить в жах, коли дізнається про планування таємного нікяху між її сином і Міхрінісою. Вислухавши всі аргументи дочки Барбаросси, Махідевран приймає рішення. Між тим Фатьма продовжує псувати стосунки Міхрімах і Рустема, і дівчина вперше за роки після весілля стала замислюватися над власною долею і про особисте щастя, якого поряд з чоловіком так і не знайшла. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Після того, як Міхрініса відкриває свої почуття Мустафі, Шехзаде робить ризикований крок. Султан Сулейман вирішує бути в курсі всіх справ своїх Шехзаде, для чого таємно відправляє Матрахчі в кожен санджак, де той повинен зібрати всі новини, і хороші і погані. А Рустем по поверненню розробляє план по усуненню Хизир Хайреддіна Паші. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (1)

У той час як Нурбану все ближче до Шехзаде Селіма, в гаремі наложниці сповнені заздрості і злоби, і одна з них наважується спробувати прибрати ненависну «венеціанську дівку». Фатьма Султан приводить в дію план, який стосується її чоловіка. Сулейман призначає на посаду глави корпусу яничарів Ферхата Агу і перевіряє відданість старшого сина. Між тим Джахангір і Хуріджіхан відправляються в Кютахьї, провідати Баязида. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Селім жахається, дізнавшись про стан його коханої Нурбану. Джефхеру через Сюмбюля вдається дізнатися, як напасти на слід Міхрініси. В цей час нова людина Гюррем і намісник Рустема, Соколу, відправляється в сховище державних справ, щоб за наказом султани знайти компромат на Фенерізаде Ефенді, шейх-уль-ісламу Османської імперії. Коли Гюррем звертається до ворожки, та говорить їй неприємні речі. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Коли буря в палаці затихла, вся династія завмерла в хвилюючому очікуванні звісток про пологи Назенін. Сулейман скаженіє, коли бачить Мустафу в компанії з Барбароссою і Агу Яничар. Борючись із сумнівами, Султан наказує втілити в життя велике покарання. Між тим коли Хуріджіхан відправляє лист Баязиду, Лала Мустафа перехоплює і утримує його. І коли дівчина припустить, що Шехзаде Баязид забув про неї, вона запропонує Джихангіру відправитися разом в Кютахьї. Прибувши на місце Джихангір вражений побаченим. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Гюррем Султан з особливою ретельністю і під особистим контролем займеться весіллям Фатьми. У той час як Селім, покараний за самовільний відхід з гарему, кине Нурбану у вʼязницю, Міхрімах зізнається чоловіку, що її хвороба була лише облудою. Амація стривожена пропажею Міхрюннії. Сюмбюля Ага спіткає викриття. Між тим Баязид відправляється в Манісу, де влаштовує допит ремісників. Намагаючись позбутися Назенін, Гюррем замість ліків дає їй отруту. Барбаросса вирішує піти у відставку. А Джевхер хатун йде в служіння до Амації. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Коли Мустафа відчайдушно пригнічує почуття до Ніси, життя дівчини в небезпеці, так як Махідевран з Атмаджею роблять нову спробу перешкодити цим почуттям. Між тим Баязид намагається знайти спосіб прибрати Селіма з Маніси. І коли дружина убитого в Манісі ремісника подає в суд на Селіма, Баязид зробить все, щоб цю справу не зам'яли. Селім же дізнається про темні справи, що провернула Нурбану. Тим часом у Стамбулі Сулейман вкрай схвильований новиною про вагітну наложницю. Це ще більше засмутить Гюррем. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (1)

Рустем, з усіх боків оточений людьми Мустафи, знаходиться у владі страху перед смертю і влаштовує заворушення. В Корпусі Яничар оголюються мечі. Між тим Баязид, все ще ображений на батька, стикається з матір'ю. Коли Фатьма помітить інтерес Хуріджіхан до Баязидa, вона організовує гру, підсумком якої стане те, що пристрастні почуття Хуріджіхан приголомшать Баязида. В цей час в Манісі Нурбану буде намагатися підбадьорити Селіма, проте той незабаром зустрінеться з новою проблемою. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Вчинок Шехзаде Мустафи вводить Гюррем в сум'яття. До палацу Топ-капи прибуває, Фатьма - султанша радості і розваги, яка з ходу розкриває таємницю Гюррем. Ну а для самої Гюррем завершується черговий етап. Між тим у Манісі Селім терпить велику поразку. Мустафа робить спробу помститися Рустемові. Барбаросса розкриває особистість Атмаджі. А коли Фатьма Султан готується нанести удар Гюррем, султана робить хід конем.

... Дивитися далі »
Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)