Неділя, 29.05.2016, 20:02
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 18 19 »

Москвичка Яна Бай-Лилик - дружина турка і студентка стамбульського університету - вивчила документи, що збереглися з гарему одного з турецьких султанів. Ось як виглядає життя султанських наложниць в цих джерелах.

В гарем султана потрапляли далеко не випадкові дівчата. Мова не йшла про полонянок (як це люблять показувати у фільмах) або дівчат з вулиці. Існував план, відповідно до якого п... Дивитися далі »

Категория: Цікаві матеріали |

Халіт Ергенч

Відразу варто сказати, що знімати історичний серіал - це дуже трудомісткий і складний процес.

Наведемо приклад одного з найпопулярніших сучасних історичних серіалів - «Спартак».

В основі - реальні історичні події, але для залучення глядача серіал рясніє кривавими і еротичними сценами.

Творці ж «Величного Століття» намагалися захопити глядачів цікавим розвитком сюжету, добре підібраним акторським складом, костюмами і музикою. В цілому, робота над серіалом склала 4-5 років. ... Дивитися далі »

Категория: Цікаві матеріали |

Гаре́м (від араб. حرام‎, Хара́м — відокремлювати, забороняти) — заборонена частина будинку мусульманина, в яку не допускаються сторонні і виділена для жінок (мати, дружина, дочки, родички господаря, невільниці і жіноча прислуга) і малолітніх дітей.

Слово «гарімі» використовується для позначення всіх жінок у гаремі. «Занада» (від перського слова &l... Дивитися далі »

Категория: Цікаві матеріали |

Султан Сулейман віддає наказ закрити всі заклади і трактири, в яких продають вино. Соколлу намагається переконати Володаря, що це рішення не знайде підтримки серед народу, а також завдасть значної шкоди торгівлі. Однак Падишах непохитний. Подарунок Міхрімах Шехзаде Мураду не дає спокою Нурбану Султан. Вон... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон |

Мерьем Узерли футбол

А чи знаєте Ви як Мер'єм Узерлі, яка зіграла роль Хюррем Султан в серіалі "Величне століття", почала акторську свою кар'єру?

Виявляється, дівчина приймала участь в театральній постановці, присвяченій чемпіонату світу з футболу, ... Дивитися далі »

Категория: Цікаві матеріали |

Султан Сулейман в латах

Серіал «Величне століття», в якому зображена найвизначніша епоха Османської Імперії, а також історія кохання Султана Сулеймана і Хюррем, б'є рекорди не тільки за рейтингами у телеглядачів, а й за кількістю критики.

Але це анітрохи не зменшило, а навпаки, навіть підігріває інтерес ... Дивитися далі »

Категория: Цікаві матеріали |

Потай від Сулеймана Селім починати виторговувати голову Баязида. Це рішення, остаточно руйнує відносини між султаном і шахом. Незабаром Селім дізнається, про те, що султан має намір зберегти життя синові, і це викликає у нього серйозні побоювання.

Після смерті Рустема Міхрімах нарешті усвідомлює, що в політиці їй більше не знайдеться місця, адже вся влада і авторитет втрачені. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон |

Смерть Ібрагіма Паші

Паргали помер 486 років тому, але від чого все-таки він загинув ще точаться суперечки ...

Мустафа Учар Алтунташ (турецький журналіст):

Новий фрагмент «Величного Століття» приніс з собою нові ідеї для суперечок. Дискусія між Султаном Сулейманом і Ебу-Сууд-ефенді про раптову смерть Ібрагіма Паші ввів всіх в роздуми. 100 років тому в Америці була опублікована книга Доктора Хестер Дональдсон Джексон про смерть Ібрагіма Паші. Причина смерті Паргали в цій книзі була озвучена ... Дивитися далі »

Категория: Цікаві матеріали |

Послання, відправлене Сулейману його сином Баязидом, вразило османського правителя. Бажаючи вчинити з сином найсправедливішим чином, Султан приймає безліч зусиль. Але навіть благі наміри батька не здатні повернути Баязиду віру в нього - надто сильно на нього вплинула доля Мустафи, якої він намагається уникнути. Селім же намагається зробити все можливе, щоб його брат здався. Баязид намагається втекти з Ірану і покинути володіння шаха Тахмасба. Але це йому не вдається, і він ще більше підставляє своє життя під загрозу смерті. Під час царської вечері в палаці Тахмасбома проливається кров. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон |

Баязид дізнається про підлу зраду Рустема, і будучи шокованим цим, направляє своє військо в бій. Його армія настільки сильна, що супротивники виявляються в пастці. Ворожий полководець Селім прекрасно розуміє неминучість поразки. Але все вирішує одна нещасна стріла, випущена невідомо ким, але тим не менш поцілена в Баязида. У підсумку, без свого лідера армія, навіть не дивлячись на велику перевагу, програє настільки важливий біль. Баязид, уже знесиленим дізнається ім'я людини, зрадника, що ранить його не менше стріли. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон |