П`ятниця, 12.02.2016, 02:14
Дивитися онлайн
Наші друзі

Розділи
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
Цікаві матеріали
Друзі сайту

Серіал "Величне століття. Роксолана"

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 16 17 »

Баязид пише листа, в якому відмовляється від Селіма, разом з ним він відправляє і голову розбійника, посланого братом. Селім розкаюється в скоєному і злиться на Нурбану, яка налаштувала його проти Баязида. Нурбану намагається переконати Селіма в тому, що Баязида потрібно вбити, інакше Баязид сам вб'є брата. Селім в злості проганяє Нурбану. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Гюррем повідомляє Сулейману, що смерть Мустафи - це його вина. Джанфеда і Газанфер рятують Нурбану від смерті. Селім, побачивши Газанфера в хамамі, сердиться. Фахрі каже, що Нурбану завадила їй, коли вона вела на хальвет Дільшах. Нурбану висуває проти Фахрі звинувачення в замаху, від якого вона вдало виправдовується. Нурбану припускає, що Фахрі діяла за дорученням Гюррем, за що отримує догану від ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Селім висловлює брату своє співчуття і підтримку. Але після невеликого відрізка часу він поступово починає здогадуватися про подію. І коли все встає на свої місця, страшна здогадка стає фактом. Селім розуміє, хто причетний до замаху на життя Хуріджіхана і приходить у відчай: як же йому вчинити з злочинницею - власною дружиною. Від стоїть перед страшним вибором. Або треба зробити все, щоб витягнути її з ситуації, що склалася, або просто вбити. Селім приймає рішення трохи почекати, щоб не приймати поспішного, і, можливо, неправильного рішення.... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

У Міхрімах на тілі з'явилися якісь рани. Лікар, який прийшов її зцілити, буквально зводить її з розуму. В цей час Фатма піддає великої небезпеки Хюррем. Сулейман поспішає на допомогу коханої і від побаченого валиться в шок. Він одразу ж виганяє зі столиці Фатьму. Те, що почула з уст віщунки Хюррем, привело її в жах. Разом з листом сина Мустафи Сулейман кидає у вогонь і своє серце, щоб позбутися назавжди від мук совісті. Хююрем, яка від питання Сулеймана пережила шок, дає йому відповідь, повністю спалює серце великого султана. Через такої відповіді Хюррем і Сулейман ще більше віддалилися один від одного. Тепер вони вже не такі близькі, як це було колись. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (1)

Гюррем зобов'язує дівчат віддати все золото. Вжиті заходи не роблять її популярнішою, і над її репутацією нависає загроза. Вона розуміє, що слава благодійниці, яка тривала протягом багатьох років, тепер значить набагато менше, ніж повага героїні в очах наложниць. Головна героїня звертається до єврейці, щоб попросити у неї допомоги, але та не поспішати з відповіддю. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Конкуруючі між собою спадкоємці Беязід і Селім в своїй боротьбі за владу досягнуть межі. Кожен з тих, хто вижив, всіляко намагається довести, що саме він гідний успадковувати трон Султана великої Османської Імперії і що інших гідних претендентів, здатних і далі нести цю найбільшу місію, не існує. Вони збирають навколо себе підтримку в особі могутніх беїв, керуючих державою. Спадкоємці прекрасно розуміють, що без прихильників ніхто з них не досягне бажаної мети. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Селім не здає позицій. Він як старший брат має право першим сісти на престол. Моральну підтримку Селім отримує від вірної дружини Нурбану Султан. З її допомогою Селім не втрачає віру в себе і сподівається на перемогу. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Джихангір після смерті свого гаряче улюбленого брата Мустафи занурюється в скорботу Він поринає в траур, відмовляється від води та їжі. Сулейман в розпачі і намагається його вилікувати. Гюррем також переживає за свого молодшого сина і відправляється до нього в військовий табір. Чи могла вона знати, що знищення Мустафи призведе до таких важких наслідків? Спроби врятувати нещасного ні до чого не приводять, його здоров'я підірване остаточно і він приречений на смерть. Сулейман, бажаючи полегшити страждання вмираючого, готовий виконати будь-яку його прохання. Однак прохання сина ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Лист, підписаний Мустафою, стає ударом для Сулеймана. Джихангір вражений, він зривається і дорікає батьку в тому, що той не стримав слово. Рустем паша, що ледь втримався від гніву яничар, знятий з поста Великого Візира. Народ в Стамбулі бунтує проти Рустема і Гюррем. Махідевран приголомшена смертю сина. Міхрунісса б'ється за життя Мехмета, сина Мустафи. Гюррем плаче за Мустафою, хоча мала б радіти, дізнавшись про його смерть. Сулейману же бачиться привид Мустафи. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (0)

Яничари страждають від голоду і холоду. Рустем намагається морально підтримати їх. Астролог є до Сулеймана і попереджає про прийдешню біді. Нурбану також проводить магічні ритуали і бачить Нерайдужні картину. Знову готується військова кампанія в Персію. Селім, Мустафа і Баезід знаходяться в очікуванні регентства. Хюріджіхан знову звернулася до сил магії, щоб зачати дитину, робить якісь ритуали. Міхрімах цікавиться у Джихангіра, чому Мустафа у нього в фаворитах. У відповідь на питання Джихангір каже, що Мустафою допомагає йому забути про потворність. Фатьму хочуть видати заміж за Кара Ахмеда Пашу. ... Дивитися далі »

Категория: 4 сезон | | Комментарии (1)